O Toastmasters

Od 90 lat organizacja Toastmasters International jest uznawana za lidera w dziedzinie rozwoju umiejętności miękkich jak wystąpienia publiczne, komunikacja interpersonalna i umiejętności przywódcze. Poprzez międzynarodową sieć klubów w 135 krajach na każdym kontynencie, każdego tygodnia w Toastmasters ponad 332 000 osób rozwija swoje umiejętności interpersonalne, dzięki czemu zdobywają pewność siebie w pracy, szkole czy życiu prywatnym.

Świat potrzebuje liderów

Liderzy przewodzą zespołom, tworzą przedsiębiorstwa, wspierają rodzinę i pomagają innym ludziom. Lecz nawet najsprawniejszy menadżer nie osiągnie celów, jeśli nie będzie w stanie przekazywać swoich myśli w sposób prosty, zrozumiały i inspirujący.

Dlatego dzięki:

  • wygłaszaniu mów
  • konstruktywnej ocenie
  • przewodzeniu zespołom ludzi
  • i wspieraniu innych w osiąganiu ich celów

w Toastmasters uczysz się jak zostać jednym z liderów, jakich potrzebuje świat.

Dołącz do Leader Ship!

Jesteśmy anglojęzycznym klubem Toastmasters International w Łodzi, gdzie rozwijamy zdolności przywódcze i przemawiania publicznego. Wiemy, jak robić to skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Możesz mieć różne cele: przełamać lęk przed wystąpieniami publicznymi, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, podnieść kompetencje przywódcze lub po prostu poznać nowych ludzi. Poćwiczysz też swój angielski. Przyjdź jako gość na nasze spotkanie – to nic nie kosztuje.

W Toastmasters członkowie uczą się jak opowiadać swoje historie. Uczą się słuchać i odpowiadać. Planować i przewodzić innym. Oceniają innych i sami przyjmują ocenę swojego postępu. Dzięki wsparciu członków klubu, odkrywają w sobie potencjał do bycia kimś więcej niż myśleli.

LogoTaglineLockupJPG